יצירת קשר עם חברת הובלות מוביליטי מוביליטי שואפת להוביל בתחומה בדגש על מקצועיות, שירות ואמינות

אחסנה ולוגיסטיקה

מחסנים של חברת מוביליטי

אחסנה ולוגיסטיקה היא אחד מסך השירותים אותם תוכלו למצוא אצלינו במוביליטי - החברה המובילה לשינוע והעברה של חומרים מסוכנים ו/או פסולת חומרים מסוכנים.
מציאת פתרונות אחסנה ולוגיסטיקה היא אחת מהפונקציות החשובות והמורכבות יותר, וזאת משום שאסון חומרים, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על חומרים מסוכנים, אך גם כאשר מדובר על אחסנה לוגיסטית בלבד אשר כוללת אחסון של ציוד, העברה, פירוק והרכבה של ו- היא בהחלט צורך שלא קל למצוא עבורו פתרון זמין, מהיר ובטיחותי.
חברת מוביליטי מזמינה אתכם ליהנות משירותי אחסנה ולוגיסטיקה - בין אם מדובר על פעילות מסחרית ובין אם מדובר על חברות פרטיות.
אחסנה לוגיסטית היא פתרון אחסון, פריקה וטעינה של מכשור וציוד, כאשר בנוסף, בחברת מוביליטי , כאמור, תוכלו למצוא גם פתרונות לאחסון והעברה של חומרים מסוכנים.
חברת מוביליטי מזמינה אתכם ליהנות משירותי אחסנה ולוגיסטיקה אותן אנו מציעים לכל צורך, לכל מטרה ובכל זמן נתון.
על שטחה הרב של חברת מוביליטי ניתן למצוא מגוון פתרונות אחסון, הכוללים בין היתר מחסנים סגורים, מחסנים פתוחים למצחה ומחסנים פתוחים לחלוטין, כך שתוכלו למצוא פתרון לכל צורך.

יתרונות אחסנה ולוגיסטיקה בחברת מוביליטי

בחברת מוביליטי תוכלו למצוא מגוון עשיר של פתרונות אחסון ויתרונות רבים שמתלווים אליהם, ראשית, חברת מוביליטי מעמידה לרשות לקוחותיה שטח של לא פחות מ- 14 דונמים אשר מותאמים בצורה מושלמת לשירותי אחסנה ולוגיסטיקה.
במסגרת מתחם אחסנה ולוגיסטיקה של מוביליטי תוכלו ליהנות משפע של מחסנים סגורים לחלוטין, סגורים למחצה ושטחים פתוחים כך שתוכלו למצוא פתרון לכל צורך אחסון לכל סוגי החומרים והציוד, בנוסף, במסגרת המתחם תוכלו למצוא גם את משרדי החברה אשר עומדים לרשותכם לצורך ביצוע עבודות אדמיניסטרטיביות בהתאם לצורך.
מתחמי האחסון של חברת מוביליטי מותאמים בצורה מושלמת לאחסון חומרים מסוכנים, לרבות קיום כל הרשיונות הנחוצים והתשתית הראויה לשמירה על החומרים, כך שבמידה ויש לכם צורך גם באחסון חומרים מסוכנים- גם לכך תוכלו למצוא אצלינו פתרון. פ
תרונות אחסנה ולוגיסטיקה עלולים להיות לא פשוטים למציאה, במיוחד לאור העובדה שאלה בדרך כלל מוגבלים מבחינת מקום, היקף, לוחות זמנים, עלויות וכיוצא בזה. אנו מבינים את גודל החשיבות של פתרונות אחסנה ולוגיסטיקה ולכן העמדנו לרשותכם את הפתרון האולטימטיבי.

חברת א.י. מוביליטי בע"מ – מספקת שירותי אחסנה לוגיסטית וניהול מלאי.
לחברה ניסיון רב ונחשבת לחברה מובילה במשק בתחום של שינוע מטענים, עבודות מנוף שונות.
אנו מובילים חומרים מסוכנים וכמו כן מעניקים שירותי הובלה כללית.
אנו מציעים פתרונות אחסון של מכולות מלאות, אחסנה לוגיסטית של סחורות במחסן פתוח / סגור, ריקון מכולות ועוד.

חברת א.י. מוביליטי בע"מ מבצעת פרוייקטים רחבי היקף למגוון גופים ולחברות ממשלתיות, חברות ציבוריות ופרטיות לכלל מגזרי התעשייה.

חברת א.י. מוביליטי בע"מ – עובדת על פי הסטנדרטים הבנלאומיים הגבוהים ביותר במשק ונעזרת בציוד הטוב והאיכותי ביותר.
החברה מציעה צוות מקצועי ובעל ניסיון רב אשר מתמחה באחסנה ולוגיסטיקה, כמו כן חברת א.י. מוביליטי בע"מ מציעה מלבד אחסנה לוגיסטית גם את האפשרות להוביל מהנמל אל שטחי האחסון ולהפך, במידת הצורך החברה תספק גם שירותי הפצה.

© כל הזכויות שמורות לא.י מוביליטי בע"מ | למשלוח דואר: א.י.מוביליטי בע"מ ת.ד 124 רמת ישי 30095
טלפון: 04-9037400 | פקס: 04-6440407 | נייד: 052-5612727 | mobility.o@gmail.com | עיצוב ובניה: אניבייס בניית אתרים |