יצירת קשר עם חברת הובלות מוביליטי מוביליטי שואפת להוביל בתחומה בדגש על מקצועיות, שירות ואמינות

פרופיל עסקי

פרופיל חברת הובלות מוביליטי

א.י. מוביליטי בע"מ הנה חברה לעבודות מנוף, הובלה כללית, אחסנה לוגיסטית ושינוע מטענים.
בנוסף החברה מספקת שרותי אחסנה, שינוע והפצה של חומרים מסוכנים ופסולת חומ"ס. מושבה של החברה במפעלי העמק - מגדל העמק.

החברה הוקמה ע"י מר יצחק ישראל קוטר, בעל ניסיון והתמחות של מעל 55 שנים.

בבעלות חברת א.י. מוביליטי בע"מ צי חדש של משאיות סמיטריילרים ונגררים, עליהם מורכבים מנופים עצמיים בעלי כושר הרמה מגוון. כולן מאושרים להובלות חומ"ס ולכל כלי הרכב אישורים להובלת מטען חורג. לחברה כיסוי ביטוחי מלא ופוליסת "סחורות בהעברה" בגובה של מיליון שקלים.


התמחויות החברה


שרותי מנוף לענף הבנייה והתשתיות העברת צינורות בגדלים שונים, העברת מבנים חריגים, שינוע והעתקת מכונות ומפעלים, עבודות מנוף מיוחדות, עבודות עם סל אדם מאריכים, חובקים, קורות הרמה, כננות ועוד. החברה ערוכה לבצע פרויקטים רחבי היקף ומספקת שירותים לחברות ממשלתיות גופים מוסדיים חברות ציבוריות ופרטיות מכל מגזרי התעשייה.


בין לקוחותינו העיקריים


משרד הביטחון, רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ, מקורות חברת מים בע"מ, התעשייה הצבאית לישראל (תע"ש), חברת החשמל לישראל בע"מ, מפעלי חמצן וארגון ועוד.


לרשות חברת א.י. מוביליטי בע"מ כ- 14 דונם של שטחי אחסון מתוכם 2 דונם מחסנים עם קירוי וניתן לאחסן את כל סוגי הטובין: משאיות, מכליות, מכולות וכל סוג של ציוד ,תוצרת גמורה , חומרי גלם אריזות וכו'. כל הצוות שירת ומשרת בצה"ל, ללא רישום פלילי ומורשים להיכנס באתרים רגישים.
צוותי העובדים ומנהלי העבודה בעלי הסמכה במקצועם מנוסים ומיומנים אשר מקפידים על ביצוע עבודה מדויקת וזהירה. בחברה מועסק קצין בטיחות בתעבורה וממונה בטיחות על שינוע חומרים מסוכנים.


ברשות א.י. מוביליטי בע"מ היתר רעלים (מס' 650232 / מס' מפעל 175470) לשינוע חומ"ס ופסולת חומ"ס מהמשרד להגנת הסביבה ורישיון מוביל להובלת חומ"ס לכל קבוצות החומרים (1-9) ממשרד התחבורה.

א.י. מוביליטי בע"מ מקבלת הזמנות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. כמו כן, ערוכה החברה למתן שירות בפריסה ארצית בהתראה קצרה מאוד.

א.י. מוביליטי בע"מ מציבה את איכות השירות ורמתו בראש סולם העדיפויות . על מנת לבצע את הנדרש ממנה בתחומי פעילותה , מחזיקה החברה במיטב ציוד ההנפה וההובלה ובאמצעותו היא מעניקה שירותים בטיב ובאיכות מעולים ולפי סטנדרטיים בינלאומיים.

א.י. מוביליטי בע"מ מחויבת ומתחייבת לשרות מקצועי ואיכותי, המעמיד אותה בשורה אחת עם חברות בינלאומיות , המציבות את איכות השירות והבטיחות בראש סולם העדיפויות .

נשמח לשרתכם.


© כל הזכויות שמורות לא.י מוביליטי בע"מ | למשלוח דואר: א.י.מוביליטי בע"מ ת.ד 124 רמת ישי 30095
טלפון: 04-9037400 | פקס: 04-6440407 | נייד: 052-5612727 | mobility.o@gmail.com | עיצוב ובניה: אניבייס בניית אתרים |