יצירת קשר עם חברת הובלות מוביליטי מוביליטי שואפת להוביל בתחומה בדגש על מקצועיות, שירות ואמינות

עבודות מנוף | עבודת מנוף ושירותי מנוף

שירותי עבודות מנוף הם שירותים בעלי דרישה הולכת וגדלה בכל עת, וזאת משום שעבודות הבנייה ועבודות המצריכות שירותי מנוף הולכות וגדלות.
ניתן לראות כי היקף הפרוייקטים הקבלניים, על כל סוגיהם, כמו גם פעילויות מסוג אחר אשר מצריכות עבודות מנוף הולכות וגדלות מעת לעת עם קצב הגידול המהיר של בניינים רבי קומות בנוף בו אנו חיים.
מעבר לדרישה ההולכת וגדלה לשירותי עבודות מנוף, הרי שישנה חשיבות רבה גם לפרמטרים נוספים, כלומר מעבר לשירות הבסיסי של עבודות מנוף יש גם צורך לרמת שירות, אמינות, בטיחות, מקצועיות וזמינות של נותן השירות לטובת השלמת העבודה על הצד הטוב ביותר.

שירותים מקיפים של עבודות מנוף

אם אתם זקוקים לשירותי עבודות מנוף כמו גם לשירותים משלימים - חברת מוביליטי היא בדיוק הפתרון המושלם בשבילכם.
אנו מספקים שירותים מקיפים בתחום עבודות מנוף, שירותי שינוע, פריקה וטעינה של חומרים מסוגים שונים.
במסגרת שירותי עבודות מנוף מוביליטי מספקת מגוון רחב של שירותים לטובת הלקוח, בין סך השירותים אותם מספקת חברת מוביליטי ניתן למצוא שירותי עבודת מנוף לצד שירותי עבודת מנוף מיוחדות, שירותי פירוק והרכבה של מבנים חריגים, לרבות הובלה של מטענים חריגים, עבודת הרמה של קורות, קונסטרוקציות וסככות, עבודות שינוע מתקדמות, ניוד והעברה של ציוד ועוד.

חברת מוביליטי הוקמה על ידי מר יצחק ישראל קוטר שעוסק בתחום מזה למעלה מארבעים ושמונה שנים. קוטר מביא איתו את הנסיון, המקצועיות והידע הנדרש על מנת לספק ללקוחות שלנו את כל השירות המקיף והמקצועי ביותר, על מנת שהתהליך יעבור על הצד הטוב ביותר, תוך הזמן הקצר ביותר וללא שום תקלות.


בין אם אתם זקוקים לעבודות מנוף לטובת בנייה, בין אם אתם זקוקים לעבודת מנוף לטובת העלאה של חומרים או מוצרים לקומות גבוהות ובין אם אתם זקוקים לעבודות מנוף לשינוע מכונות ולכל מטרה אחרת - מוביליטי היא הפתרון המושלם בשבילכם.

הובלות עם מנוף

זקוקים לשירותי שינוע והובלה של מטענים, סחורות או מבנים המחייבים אתכם לביצוע עבודות הובלה עם מנוף? אנחנו בחברת "מוביליטי" מעמידים לרשותכם את כל הפתרונות הנדרשים לצרכי ביצוע הובלות עם מנוף.
לרשותנו, צי של משאיות ונגררים עליהם מורכבים מנופי הרמה בעלי כושר הרמה מגוון. אנחנו בחברת מוביליטי עוסקים בכל תחומי ההובלה האפשריים, החל מביצוע שירותי מנוף לקהל הפרטי ועד לביצוע עבודות הובלה ושינוע של מטענים חריגים, מבנים, מכונות וחומרים מסוכנים.
הובלות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר
חברת "מוביליטי" הינה חברה המתמחה בביצועי עבודות הובלה ושינוע מורכבות. צי כלי התחבורה העומדים לרשות החברה והניסיון הרב תחומי שלה בכל תחומי השינוע וההובלה, מעמידים גם לרשותכם מגוון נרחב של פתרונות מקצועיים לכל צורך. חברת "מוביליטי" מספקת שירותי הובלות עם מנוף למגוון נרחב של גופים, הן בקרב המגזר הפרטי, הן בקרב המגזר העסקי והן בקרב המגזר המוסדי, לרבות גופים מוסדיים וחברות ממשלתיות.
כחברה המובילה בתחומה, אנחנו ב-"מוביליטי" שמים דגש מיוחד על השירות האמין והמקצועי המותאם לכל צרכי הלקוח, העמדת כלי תחבורה בעלי רישיונות ואישורים לצרכי ביצוע העבודות המגוונות ושירות אישי לכל אחד ואחד מלקוחותינו. בראש סדר סולם העדיפויות שלנו עומד נושא הבטיחות המותאם לסטנדרטיים ולתקנים המחמירים ביותר בענף.


קראו עוד על שירותי מנופי הרמה.

© כל הזכויות שמורות לא.י מוביליטי בע"מ | למשלוח דואר: א.י.מוביליטי בע"מ ת.ד 124 רמת ישי 30095
טלפון: 04-9037400 | פקס: 04-6440407 | נייד: 052-5612727 | mobility.o@gmail.com | עיצוב ובניה: אניבייס בניית אתרים |