יצירת קשר עם חברת הובלות מוביליטי מוביליטי שואפת להוביל בתחומה בדגש על מקצועיות, שירות ואמינות

מנוף עם סל

סל הרמה המחובר למנוף הינו אביזר הרמה שנועד לצרכי הרמת אדם לביצוע עבודות בגובה, או לחילופין, להעברת סחורות ותכולות בתוך הסל. כיום, קיימים שני סוגי מנוף עיקריים לצרכי הרמת אדם, האחד, מנוף עם סל אינטגראלי קיים, המאפשר פיקוד על פעולת המנוף מתוך הסל. השני, משאית מנוף אליה חובר סל תקני לצרכי הרמת אדם, כאשר הפיקוד על פעולת המנוף נמצא בידי מפעיל המנוף ולא בידי האדם הנישא על גבי הסל.
בכל אחד מהמקרים, שימוש במנופי סל מחייב את מפעיל המנוף לעמוד במספר דרישות: חובה עליו להיות מוסמך כעובד גובה, חובה עליו להיות מוסמך כמפעיל מנוף להעמסה עצמית, חובה עליו להיות בעל וותק של שנה מינימום בהפעלת מנוף (עגורן), חובה עליו לבצע בדיקה יומיומית של המנוף ושל הסל.

מוביליטי - שומרים על רמה גבוהה עבורך

אנחנו בחברת מוביליטי מספקים לקהל לקוחותינו מגוון נרחב של שירותי עבודות מנוף, לרבות, הפעלת מנוף עם סל לצרכי הרמת אדם לעבודה בגובה. ברשותנו צי חדש של משאיות סמיטריילר ונגררים, עליהם מותקנים מנופים בעלי יכולות וכושר הרמה מגוונים. שירותי המנוף המגוונים שלנו כוללים עבודות מנוף עם סל שנועדו לספק לכם את הפתרון המקצועי ביותר לצרכי עבודה בגובה. כל אמצעי התחבורה העומדים לרשותנו הינם בעלי רישיונות עבודה לצרכי עבודה בגובה. בנוסף, מנופי הסל שלנו נבדקים על ידי צוות מפעילי מנוף מוסמך והינם עומדים בכל דרישות התקן הנדרשות לצרכי בטיחות במסגרת עבודה בגובה והרמת אדם או תכולה עם מנוף סל.

מנוף עם סל - כל פתרונות העבודה בגובה

מנופי סל מספקים מגוון נרחב של פתרונות לצרכי עבודה בגובה, ומאפשרים בין היתר לבצע תיקונים בעמודי תאורה גבוהים, לבצע פריקה או טעינה של תכולות מתוך דירות הממוקמות בקומות גבוהות ולמעשה לבצע את מכלול הפעולות הנדרשות לצרכי ביצוע עבודות עם מנוף, החל מהעמסת התכולה או המטען, דרך הובלתו אל נקודת היעד ועד לפריקתו במקום המיועד.
אנחנו בחברת מוביליטי פועלים בכל תחומי התעשייה והמסחר הדורשים ביצוע עבודות בגובה באמצעות מנוף סל, לרבות, גופים מוסדיים, חברות ממשלתיות וחברות ציבוריות או פרטיות מכל תחומי המסחר והתעשייה. כמו כן, אנו מספקים מגוון שירותי מנוף עם סל לקהל הפרטי, בין אם מדובר בהשכרת המנוף לבעלי מקצוע מענפי הפינוי או ההובלה, ובין אם מדובר בשירות ישיר המוענק לקהל לקוחותינו הפרטיים.
במידה וגם אתם נדרשים לביצוע עבודות בגובה, זה הזמן להתייעץ עם המומחים של מוביליטי!

© כל הזכויות שמורות לא.י מוביליטי בע"מ | למשלוח דואר: א.י.מוביליטי בע"מ ת.ד 124 רמת ישי 30095
טלפון: 04-9037400 | פקס: 04-6440407 | נייד: 052-5612727 | mobility.o@gmail.com | עיצוב ובניה: אניבייס בניית אתרים |