יצירת קשר עם חברת הובלות מוביליטי מוביליטי שואפת להוביל בתחומה בדגש על מקצועיות, שירות ואמינות

העברת מפעלים

כל מעבר הינו תהליך מורכב אשר כרוך בהשקעת זמן, תהליך אריזה ופריקה, לקיחה בחשבון של זמן אבוד ולעיתים אף קשיים שונים אשר יכולים להתלוות לתהליך, הדבר נכון כאמור לכל מעבר, אך כאשר מדובר על העברת מפעלים - מדובר על תהליך מורכב פי כמה.
העברת מפעלים היא תהליך ארוך ומורכב וזאת מפאת היקף המכונות, החומרים, ההתארגנות וכיוצא בזה.
בתקופה הנוכחית אנו עדים למקרים רבים של העברת מפעלים, כשהדבר נובע מסיבות שונות - לעיתים מדובר על צורך במרחב רב יותר אשר מצריך העברת מפעלים, לעיתים מדובר על מיזוגים שנעשים בין מפעלים שונים אשר מובילים לצורך של העברת מפעלים ורשימת הסיבות עוד ארוכה, אלא שהביצוע אינו תמיד פשוט.

לחברת מוביליטי בע"מ הפתרון עבור העברת מפעלים

על מנת להשלים את משימת העברת מפעלים על הצד הטוב ביותר, חשוב שלא תתפשרו ותצטיידו באנשי המקצוע והכלים הטובים ביותר לטובת המשימה.
כשלים בתהליך העברת מפעלים עלולים להתרחש בהסתברות גבוהה מאוד, ולמעלה מכך הם עלולים לגרור אחריהם נזקים רבים שיבואו לידי ביטוי בעלויות, איבוד זמן עבודה, פגיעה ברכוש, פגיעה בלקוחות וכיוצא בזה, על כן, חשוב מאוד להעזר בחברה מקצועית ומנוסה אשר תבטיח את תהליך העברת מפעלים על הצד הטוב, המקצועי והבטיחותי ביותר.
אנו במוביליטי נוכל לבצע עבורכם העברת מפעלים תוך מינימום של זמן ומקסימום של יעילות, ברשותינו כל הכלים והציוד המתקדם ביותר אשר יאפשר את השלמת תהליך העברת מפעלים בצורה אופטימלית.
במהלך העברת מפעלים נוכל לספק לכם את כל הדרישות והצרכים, החל מפתרונות מנוף ושינוע דרך העברת חומרים מסוכנים ומטען חורג בכל אמצעי ולכל יעד אליו אתם נדרשים לבצע את המעבר, התהליך יבוצע בצורה מקצועית ויסודית ויגובה בפוליסת ביטוח רחבה מספיק שתכסה את כולו.

© כל הזכויות שמורות לא.י מוביליטי בע"מ | למשלוח דואר: א.י.מוביליטי בע"מ ת.ד 124 רמת ישי 30095
טלפון: 04-9037400 | פקס: 04-6440407 | נייד: 052-5612727 | mobility.o@gmail.com | עיצוב ובניה: אניבייס בניית אתרים |