יצירת קשר עם חברת הובלות מוביליטי מוביליטי שואפת להוביל בתחומה בדגש על מקצועיות, שירות ואמינות

שינוע חומרים מסוכנים ו/או פסולת חומרים מסוכנים

שינוע חומרים מסוכנים ו/או פסולת חומרים מסוכנים, חומ"ס, הוא תהליך מורכב אשר דורש התייחסות למגוון רחב ביותר של פרמטרים שונים.
רבים נוטים לחשוב כי הדבר החשוב ביותר בשינוע חומרים מסוכנים ו/או פסולת חומרים מסוכנים הוא ציוד השינוע עצמו, אך בפועל, אין להתעלם מכל התהליכים המקיפים של ביצוע שינוע חומרים מסוכנים ו/או פסולת חומרים מסוכנים, לרבות התייחסות לפסיקה הנוגעת לדבר, תהליך האריזה של החומרים המסוכנים, אמצעי התובלה ואופן התובלה - באמצעות הים, האוויר או היבשה, מדינת היעד - האם מדובר על מדינת ישראל או מדינה אחרת, ביטוחים והרשימה עוד ארוכה.
על מנת להבטיח את מלוא הבטיחות בכל הנושא של שינוע חומרים מסוכנים ו/או פסולת חומרים מסוכנים, חשוב מאוד לשכור את שירותיה של חברה אמינה, בטיחותית ומקצועית ביותר, וזאת בהחלט משימה לא פשוטה.

שינוע חומרים מסוכנים ו/או פסולת חומרים מסוכנים חייב להתבצע על ידי מומחים

מוביליטי הינה חברה לשינוע חומרים מסוכנים ו/או פסולת חומרים מסוכנים המספקת את כל השירותים המקיפים הנדרשים לטובת השלמת שינוע חומרים מסוכנים ו/או פסולת חומרים מסוכנים.
מוביליטי מספקת שירותי מנוף, תובלה, אחסון ופריקה של כל החומרים, לרבות חומרים מסוכנים ו/או פסולת חומרים מסוכנים, אנו פועלים מזה שנים ומספקים שירותי שינוע חומרים מסוכנים ו/או פסולת חומרים מסוכנים למיטב החברות הגדולות ביותר במשק, אנו מנוסים, מקצועיים ומתחייבים על עמידה בלוחות זמנים.
חברת מוביליטי עובדת בכפוף לכל התקנים והחוקים אשר מתייחסים אל שינוע חומרים מסוכנים ו/או פסולת חומרים מסוכנים, והיא גם מבוטחת בפוליסת ביטוח רחבה מספיק אשר תבטיח את בטחונכם בתהליך שינוע חומרים מסוכנים ו/או פסולת חומרים מסוכנים.

 

חזרה לדף שינוע.

© כל הזכויות שמורות לא.י מוביליטי בע"מ | למשלוח דואר: א.י.מוביליטי בע"מ ת.ד 124 רמת ישי 30095
טלפון: 04-9037400 | פקס: 04-6440407 | נייד: 052-5612727 | mobility.o@gmail.com | עיצוב ובניה: אניבייס בניית אתרים |