יצירת קשר עם חברת הובלות מוביליטי מוביליטי שואפת להוביל בתחומה בדגש על מקצועיות, שירות ואמינות

הובלת ציוד כבד

כיום הדרישה להובלת ציוד כבד היא די גבוהה במשק הישראלי, בין אם מדובר על צרכים פרטיים ובין אם מדובר על צרכים מסחריים שונים, יחד עם זאת, מציאת הפתרון לדרישה מסוג זה היא לא תמיד פשוטה ונגישה וזאת מכמה סיבות.
ראשית, הובלת ציוד מצריכה אופרציה די נרחבת סביב הפקת צורך שכזה. באופן טבעי, כאשר מדברים על הובלות יש התייחסות ישירה להובלות בשטחי הארץ, אך בזמן שמדברים על הסעיף הגיאוגרפי, אין להתעלם מפרמטר האמצעי, כלומר - ישנן דרכים שונות לביצוע הובלת ציוד כבד, כך שהחשוב הוא להתאים את אמצעי התחבורה הטוב והבטיחותי ביותר עבור הובלת ציוד כבד. בנוסף, הובלות ציוד כבד מצריכות עמידה בתקנים שונים, שכן - על מנת להוביל ציוד כבד יש צורך ברשיונות ועמידה בהגבלים שונים - חברת מובילטי הינה בעלת כל הרשיונות הנדרשים לצורך הובלות ציוד כבד וכך גם להובלות חומרים מסוכנים.
לבסוף, הובלות ציוד כבד מקצועיות ובטיחותית תלויה בקיומו של ציוד ורכבים מתאימות על מנת להצליח להוביל את הציוד בצורה הבטוחה והאמינה ביותר.

הובלת ציוד כבד באמצעות חברת מוביליטי

חברת מוביליטי , שמייסדה והמנטור המקצועי שלה, מר קוטר יצחק ישראל, אשר לו ניסיון של ארבעים ושמונה שנים בתחום, מספקת שירותים במגוון רחב של אספקטים שונים.
בין היתר, חברת מוביליטי מספקת שירותי מנוף, הובלות חומרים מסוכנים כמו גם הובלות ציוד כבד.
אצלנו תוכלו למצוא את כל הציוד החדיש והמתקדם ביותר, הציוד אשר יאפשר לכם להוביל את כל סוגי הציוד והחומרים שברצונכם להעביר באופן בטיחותי, מהיר וללא תקלות. חברת מוביליטי מבצעת הובלה והעברה של מפעלים, ציוד תעשייתי ומספקת שירותים גם לצרכים פרטיים.
במסגרת שירותי חברת מוביליטי תוכלו לקבל שירותי אחסנה לוגיסטית עבור הציוד שלכם וכמו כן, בין השירותים של החברה, תוכלו ליהנות גם משרותי מנוף, הובלה ואחסנה כולל של חומרים מסוכנים.

© כל הזכויות שמורות לא.י מוביליטי בע"מ | למשלוח דואר: א.י.מוביליטי בע"מ ת.ד 124 רמת ישי 30095 מקום מושבה של החברה: מפעלי העמק - מגדל העמק
טלפון: 04-9037400 | פקס: 04-6440407 | נייד: 052-5612727 | mobility.o@gmail.com | עיצוב ובניה: אניבייס בניית אתרים |