יצירת קשר עם חברת הובלות מוביליטי מוביליטי שואפת להוביל בתחומה בדגש על מקצועיות, שירות ואמינות

הנפה


עבודות הנפה נדרשים לא רק בעולם המסחרי, ובהחלט מדובר על צורך שיש לו ביקוש די רחב גם בשוק הפרטי, אלא שמגוון הפתרונות אותם ניתן למצוא כיום בשוק הוא אינו בהכרח מקצועי ובטיחותית כפי שהוא אמור להיות.
עבודות הנפה אלה הם שירותים עם מידה מסויימת של סיכון, במיוחד כאשר מדובר על ציוד כבד או על חומרים מסוכנים, או על מכשור מקצועי כמו למשל מוצרי אלקטרוניקה. עבודות הנפה צריכים להעשות בידי מקצוענים בלבד, כך ניתן יהיה להרים ולפרוק ציוד בהיקף נרחב יותר ולחסוך זמן, כח אדם וכסף - אך למרבה הצער, לא כל מי שמציע עבודות הנפה בהחלט מסוגל לתת גם ערבונות מקצועיים לשם כך.
עבודות הנפה צריכים להעשות בהתאם לחוק ועל בסיס כל התקנים וההנחיות השונות, שכן מעבר לציוד שעליו יש לשמור, הרי שמדובר על עבודה שמעורבת בה מידה רבה של סיכון. על מנת להבטיח את ההוצאה הכספית שלכם כמו גם לבטח את הציוד ולשמור על הבטיחות - חשוב מאוד להפקיד עבודה מסוג זה רק בידי ידיים מקצועיות בלבד.


עבודת הנפה בחברת מוביליטי


חברת א.י מוביליטי מזמינה אתכם ליהנות מהשירותים המקצועיים והיעילים שלנו הכוללים, בין היתר גם עבודות הנפה.
החברה פועלת שנים רבות ובעלת נסיון, ידע ומקצועיות, מצויידת במיטב המכשור, הרכבים והציוד המשוכלל והחדיש ביותר ועובדת עם בעלי מקצוע מנוסים אשר יבטיחו שהעבודה תיעשה על הצד הטוב ביותר ותוך הזמן הקצר ביותר.
אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי המנופים, לרבות מנוף עגורן, מנוף גלגלת ועוד לטובת עבודות הנפה, כך שתוכלו להשלים בעזרתינו כל פרוייקט.
צרו עימנו קשר וקבלו הצעת מחיר והנחייה - כך שהעבודה שלכם תסתיים תוך ייעול זמן והוצאות.


© כל הזכויות שמורות לא.י מוביליטי בע"מ | למשלוח דואר: א.י.מוביליטי בע"מ ת.ד 124 רמת ישי 30095
טלפון: 04-9037400 | פקס: 04-6440407 | נייד: 052-5612727 | mobility.o@gmail.com | עיצוב ובניה: אניבייס בניית אתרים |