יצירת קשר עם חברת הובלות מוביליטי מוביליטי שואפת להוביל בתחומה בדגש על מקצועיות, שירות ואמינות

מנופי הרמה

בין אם אתם זקוקים לשירותי מנופי הרמה לטובת עבודה קבלנית, לטובת שירותי העברת ציוד במקרים פרטיים או מסחריים ובין אם אתם זקוקים לשירותי מנופי הרמה מכל סיבה אחרת - חברת מוביליטי היא בדיוק הפתרון המושלם בשבילכם.
אנו נספק לכם שירותי מנופי הרמה תוך דגש על כל המרכיבים החיוניים לטובת השלמת העבודה על הצד הטוב ביותר, לאחר שנים רבות של נסיון ועבודה מול הלקוחות הגדולים ביותר במשק, חברת מוביליטי המספקת שירותי מנופי הרמה לצד קשת של שירותים משלימים נוספים אשר יבטיחו שאתם מקבלים את השירות הטוב והמקצועי ביותר. מנופי הרמה משמשים ככלל לשתי סוגים של עבודות, כאשר הראשונה מתייחסת לשירותי בניין מינוף בשטח, והשנייה לשירותי העמסה, הובלה ופריקה. בין אם אתם עוסקים בעבודות קבלניות ואתם זקוקים לשירותי מנופי הרמה לטובת עבודות בנייה, ובין אם אתם זקוקים למנופי הרמה לטובת פריקת סחורה לקומות גבוהות- מוביליטי יוכלו לספק לכם את השירות הטוב ביותר בתחום.

מנופי הרמה של מוביליטי

חברת מוביליטי מחזיקה ברשותה את מיטב הציוד החדיש ביותר שקיים כיום בשוק. בנוסף, לחברת מוביליטי פוליסת ביטוח רחבה אשר מקיפה את כל סוגי הציוד והנזקים השונים. אנו מתחייבים לשירות מקצועי ואמין ועמידה בלוחות זמנים בצורה מדוקדקת. את הצעת המחיר נוכל לספק לכם בשטח, על מנת לדייק ככל הניתן לחסוך תנודתיות ו/או חוסר תאימות. מנופי הרמה של מוביליטי ישמשו אתכם על הצד הטוב ביותר בכל העבודות שלכם, כאשר לרבות שירותי מנופי הרמה תוכלו ליהנות גם משירותים משלימים של הובלה, הובלה של ציוד כבד וחומרים מסוכנים, שירותי אחסון וכיוצא בזה.

© כל הזכויות שמורות לא.י מוביליטי בע"מ | למשלוח דואר: א.י.מוביליטי בע"מ ת.ד 124 רמת ישי 30095
טלפון: 04-9037400 | פקס: 04-6440407 | נייד: 052-5612727 | mobility.o@gmail.com | עיצוב ובניה: אניבייס בניית אתרים |