יצירת קשר עם חברת הובלות מוביליטי מוביליטי שואפת להוביל בתחומה בדגש על מקצועיות, שירות ואמינות

הובלות מנוף


חברת א.י. מוביליטי הינה חברה אשר פועלת במקצועיות, אחריות והבנה עמוקה של צרכי הלקוח בעזרת מייסד החברה מר יצחק ישראל קוטר לו ניסיון של ל - 56 שנה מסורות.
החברה הינה חברה לעבודות מנוף אשר מספקת עוד קשת רחבה של תחומים הנדרשים, במסגרת תחומי העיסוק של חברת מוביליטי תוכלו ליהנות, בנוסף לעבודות מנוף גם מהובלות ציוד כבד והובלות חומרים מסוכנים, חברת מוביליטי מספקת אחסנה לוגיסטית, שינוע וכיוצא בזה.
מאחר ובבסיסה, חברת מוביליטי הינה חברה לעבודות מנוף, הרי שאחד מהתחומים הבסיסיים יותר אותם אנו מספקים אלה הם הובלות מנוף, במסגרת הובלות מנוף של חברת מוביליטי, אתם תוכלו ליהנות הרמה והנפה באמצעות מנוף לכל סוגי העבודה.
הובלות ו/או עבודות מנוף יסיעו לכם לחסוך זמן, הוצאות וכח אדם וזאת משום שהמנוף יאפשר להתמודד עם משאים של כמה מאות קילוגרמים לכל הפחות.


הובלות מנוף במקצועיות


הובלות מנוף ועבודות מנוף בחברת מוביליטי מסופקות עבור חברות וצרכים פרטיים וכך גם עבור שירותים מסחריים וציבוריים, כאשר הובלות מנוף מתאימות לקשת רחבה של צרכים שונים לרבות העברות פרטיות של בתים ומשרדים, העברה של מפעלים, העברה של ציוד אלקטרוני, העברה של חומרים מסוכנים והעברה של ציוד כבד.
בחברת מובילטי תוכלו למצוא הון אנושי מקצועיים אשר יספקו לכם שירות מקצועי ומיומן ויבטיחו שהעבודה תעשה על הצד הטוב ביותר, תוך חסכון של עלויות ובעיקר חסכון מהותי של זמן.
בחברת מוביליטי תוכלו למצוא את הציוד החדיש והמתקדם ביותר מה שיבטיח שהעבודה שלכם תיעשה בצורה בטיחותית ומקצועית - ובעיקר בצורה אמינה ובהתאם לחוק !


© כל הזכויות שמורות לא.י מוביליטי בע"מ | למשלוח דואר: א.י.מוביליטי בע"מ ת.ד 124 רמת ישי 30095
טלפון: 04-9037400 | פקס: 04-6440407 | נייד: 052-5612727 | mobility.o@gmail.com | עיצוב ובניה: אניבייס בניית אתרים |