יצירת קשר עם חברת הובלות מוביליטי מוביליטי שואפת להוביל בתחומה בדגש על מקצועיות, שירות ואמינות

הובלות מנוף

חברת א.י. מוביליטי הינה חברה אשר פועלת במקצועיות, אחריות והבנה עמוקה של צרכי הלקוח בעזרת מייסד החברה מר יצחק ישראל קוטר לו ניסיון של למעלה מארבעים ושמונה שנים מסורות.
החברה הינה חברה לעבודות מנוף אשר מספקת עוד קשת רחבה של שירותים נדרשים שונים, במסגרת השירותים של חברת מוביליטי תוכלו ליהנות, בנוסף לשירותי מנוף גם משירותי הובלות ציוד כבד והובלות חומרים מסוכנים, חברת מוביליטי מספקת שירותי אחסנה לוגיסטית, שירותי שינוע וכיוצא בזה.
מאחר ובבסיסה, חברת מוביליטי הינה חברה לעבודות מנוף, הרי שאחד מהשירותים הבסיסיים יותר אותם אנו מספקים אלה הם שירותי הובלות מנוף, במסגרת שירותי הובלות מנוף של חברת מוביליטי, אתם תוכלו ליהנות משירותי הרמה והנפה באמצעות מנוף לכל סוגי העבודה.
הובלות ו/או שירותי מנוף יסיעו לכם לחסוך זמן, הוצאות וכח אדם וזאת משום שהמנוף יאפשר להתמודד עם משאים של כמה מאות קילוגרמים לכל הפחות.

הובלות מנוף במקצועיות

הובלות מנוף ועבודות מנוף בחברת מוביליטי מסופקות עבור חברות וצרכים פרטיים וכך גם עבור שירותים מסחריים וציבוריים, כאשר הובלות מנוף מתאימות לקשת רחבה של צרכים שונים לרבות העברות פרטיות של בתים ומשרדים, העברה של מפעלים, העברה של ציוד אלקטרוני, העברה של חומרים מסוכנים והעברה של ציוד כבד.
בחברת מובילטי תוכלו למצוא הון אנושי מקצועיים אשר יספקו לכם שירות מקצועי ומיומן ויבטיחו שהעבודה תעשה על הצד הטוב ביותר, תוך חסכון של עלויות ובעיקר חסכון מהותי של זמן.
בחברת מוביליטי תוכלו למצוא את הציוד החדיש והמתקדם ביותר מה שיבטיח שהעבודה שלכם תיעשה בצורה בטיחותית ומקצועית - ובעיקר בצורה אמינה ובהתאם לחוק !

© כל הזכויות שמורות לא.י מוביליטי בע"מ | למשלוח דואר: א.י.מוביליטי בע"מ ת.ד 124 רמת ישי 30095 מקום מושבה של החברה: מפעלי העמק - מגדל העמק
טלפון: 04-9037400 | פקס: 04-6440407 | נייד: 052-5612727 | mobility.o@gmail.com | עיצוב ובניה: אניבייס בניית אתרים |