יצירת קשר עם חברת הובלות מוביליטי מוביליטי שואפת להוביל בתחומה בדגש על מקצועיות, שירות ואמינות

שינוע

חברת מוביליטי מספקת שירותים כוללים לדרישות תובלה, העברה, אחסון ונשיאה של ציוד ומטענים שונים, בין מחלקות השירות שלנו ניתן למצוא מחלקות שינוע אשר מצויידות במיטב המכשור הטוב והחדיש ביותר, לרבות שירותי מנוף והעברה, וזאת על מנת שנוכל לספק לכם את השירות הטוב והמקיף ביותר, בין שירותי השינוע שלנו אנו מספקים שינוע מכונות, העברת ציוד כבד, שירותי תובלה וכיוצא בזה.
חברת מוביליטי מספקת שירותי שינוע למכונות, חומרים מסוכנים, שינוע ציוד לוגיסטי ועוד, כאשר לרשותינו עומד כל הציוד הנדרש לטובת התמודדות עם כל דרישות שינוע להם תזדקקו.
חברת מוביליטי מכוסה בפוליסת ביטוח נרחבת אשר מספקת רשת ביטחון הן עבורינו והן עבור לקוחותינו כך שיוכלו להיות בראש שקט במהלך ביצוע עבודות שינוע על כל סוגיהן, פוליסת הביטוח מספקת רשת ביטחון, מעבר לבטחונות אותם אנו מעמידים, כאשר זאת נועדה להבטיח את השקט הנפשי שלכם בכל עבודות שינוע אותם אנו מציעים.

שינוע עם ניסיון

חברת מוביליטי פועלת מזה שנים רבות, היא הוקמה על ידי מר יצחק ישראל קוטר, בעל נסיון של למעלה מ 48 שנים בתחום, מה שמבטיח שאתם נמצאים בידיים מקצועיות.
החברה עוסקת בעבודות שינוע, אחסון, הפצה, העברה, הובלה ועבודות מנוף, החברה ממוקמת במגדל העמק ומספקת שירותים למיטב הלקוחות הגדולים ביותר במשק, החברה מספקת שירותי העברה של חומרים מסוכנים, העברה של מטען חורג וטיפול בכל האספקטים הכוללים של תהליך שינוע.
חשוב להבין כי עבודות שינוע אינן מתרכזות רק בתהליך ההעברה עצמו או במכשור שינוע עצמו, אם כי יש להתייחס גם להתהליכי ההכנה, דרכי ההעברה ופריקה בנקודת קצה של המטענים השונים.
אנו בחברת מוביליטי נספק לכם את כל השירות המקיף והכולל ביותר, על מנת שאתם תוכלו להיות פטורים מהתעסקות עם כל התהליך.

 

קראו על שירותים נוספים שחברת מוביליטי מספקת:
שינוע מטענים
שינוע ציוד לוגיסטי
שינוע חומרים מסוכנים

© כל הזכויות שמורות לא.י מוביליטי בע"מ | למשלוח דואר: א.י.מוביליטי בע"מ ת.ד 124 רמת ישי 30095
טלפון: 04-9037400 | פקס: 04-6440407 | נייד: 052-5612727 | mobility.o@gmail.com | עיצוב ובניה: אניבייס בניית אתרים |