יצירת קשר עם חברת הובלות מוביליטי מוביליטי שואפת להוביל בתחומה בדגש על מקצועיות, שירות ואמינות

שינוע מטענים

שינוע מטענים, בין אם מדובר על מטענים חורגים, הובלת מנופים ואפילו הובלה של חומרים מסוכנים היא דרישה די גבוהה במדינת ישראל, אך בפועל- מעטות החברות אשר מסוגלות לספק את המענה הראוי, הבטיחותי והמהיר ביותר לשם כך.
שינוע מטענים כרוך בקיומה של פלטפורמה ראויה אשר תהיה מסוגלת לספק את השירות ברמה הטובה ביותר, לרבות כלי רכב וציוד תואם, פתרונות אחסון, קיומם של האישורים הרלוונטיים וכיוצא בזה.
בכל אשר נוגע אל שינוע מטענים יש לבצע כמה הבחנות, ראשית - על איזה סוג של ציוד מדובר, האם מדובר על מכשור אלקטרוני, חומרים מסוכנים, ציוד כבד ועוד, באילו פלטפורמות נעזרים במהלך שינוע מטענים, האם ניתן להעביר את כל המטען במכולה שתעזר בדרכי תחבורה שונים, אך מבלי להחליף את פלטפורמת השינוע, או שיהיה צורך להעזר במספר פלטפורמות במהלך ההעברה? בכל הנוגע אל שינוע מטענים חשוב מאוד לעמוד על כל הניואנסים, על מנת להתאים את הפתרון הטוב, המתאים, החוקי והמקצועי ביותר. וזאת על מנת לספק שירות בטיחותי, מהיר ומקצועי.

שינוע מטענים בחברת מוביליטי

חברת א.י. מובילטי בע"מ מזמינה אתכם ליהנות משירותי שינוע מטענים שלנו, כאשר אנו ננחה אתכם לכל אורך התהליך ונתאים לכם את הפתרון הטוב והנכון ביותר עבור הצורך שלכם. בנוסף לשירותי שינוע מטענים, אנו מזמינים אתכם ליהנות גם משירותי האחסון שלנו אותם אנו מספקים ללקוחותינו, כאשר פתרונות האחסון שלנו מותאמים לכל סוגי הציוד והחומרים השונים.
במידה ואתם זקוקים לשירותי אחסנת הציוד שלכם- תוכלו ליהנות מ- 14 דונמים של שטחים סגורים ופתוחים ואפילו ליהנות משירותי משרד אותם אנו מציעים.
חברת מוביליטי הינה בעלת כל הציוד, המכשור והרכבים המתאימים לביצוע שינוע מטענים, כך שאיתנו תוכלו להיות שקטים ובטוחים שהציוד שלכם יגיע ליעדו בשלום ובזמן !


חזרה לדף שינוע.

© כל הזכויות שמורות לא.י מוביליטי בע"מ | למשלוח דואר: א.י.מוביליטי בע"מ ת.ד 124 רמת ישי 30095
טלפון: 04-9037400 | פקס: 04-6440407 | נייד: 052-5612727 | mobility.o@gmail.com | עיצוב ובניה: אניבייס בניית אתרים |