יצירת קשר עם חברת הובלות מוביליטי מוביליטי שואפת להוביל בתחומה בדגש על מקצועיות, שירות ואמינות

הובלת חומרים מסוכנים – חומ"ס

הובלת חומרים מסוכנים

חברת א.י. מוביליטי בע"מ מתמחה בהובלות חומרים מסוכנים (חומ"ס) לכל חלקי הארץ. המטענים יכולים להיות: משטחים, איזו טנקים, גלילי גז, צוברים, מכולות ועוד.


אנחנו מתמחים בנושאי הובלת חומרים מסוכנים


חברת א.י. מוביליטי מאושרת להובלת חומרים מסוכנים בדרגות 1-9 מטעם משרד התחבורה, למעט קבוצה 7, ובעלת היתר רעלים (מס' 899398 / מס' מפעל 342911) מהמשרד להגנת הסביבה.

צי הרכב של החברה מותאם ומאושר להובלת חומרים מסוכנים, כולל תקן ADR.
נהגי החברה הינם נהגים מוסמכים להובלת חומרים מסוכנים.

בחברה מועסק קצין בטיחות בתעבורה וממונה בטיחות על שינוע חומרים מסוכנים.מהו המושג הובלת חומרים מסוכנים, חומ"ס ?


הובלת חומרים מסוכנים מצריכה רשיונות מיוחדים, עמידה בתקנים ובחוקים השונים אשר רלוונטיים להליך וקיומו של כל הציוד הנדרש, כולל קיומה של פוליסת ביטוח והרשימה עוד ארוכה.
לא כל חברה אשר מתיימרת לספק שירותי הובלת חומרים מסוכנים אכן עומדת בכל התנאים לטובת אספקת השירות הטוב ביותר תוך עמידה בלוחות זמנים ושמירה על בטיחות החומרים והמעורבים במהלך ההובלה.
חברת מוביליטי הינה חברה אשר עוסקת במתן פתרונות תובלה, שינוע, העברה, מנוף, פריקה ואחסון של חומרים, לרבות חומרים מסוכנים.
החברה מספקת את השירות תוך הישענות על מיטב בעלי המקצוע בעלי כל הנסיון הנדרש, לאורך השנים סיפקנו שירותים למיטב הלקוחות הגדולים ביותר במשק, שירותים אשר כללו בין היתר שירותי הובלת חומרים מסוכנים ואחסנת חומרים מסוכנים.
אנו עובדים בכפוף לכל התקנים ומורשים לבצע הובלת חומרים מסוכנים בדרגות אחד עד תשע למעט קבוצה 7, אנו עובדים בכפוף למשרד התחבורה ולמשרד להגנת איכות הסביבה, כאשר הן הציוד וכך גם הנהגים הינם בעלי רשיונות להובלות חומרים מסוכנים, כאשר בנוסף לכל זאת, חברת מוביליטי הינה מכוסה בפוליסת ביטוח אשר תבטיח את הבטיחות המלאה עבור הציוד / סחורה שלכם.
חברת מוביליטי תשמח להעניק לכם שירותים בתחום הובלת חומרים מסוכנים תוך מתן דגש על שירות מקצועי ויעיל, עמידה בלוחות זמנים ושמירה על רמה מקסימאלית של בטיחות.חברת מוביליטי בע"מ מספקת גם שירותי הובלת מטענים חורגים ושירותי הובלות מנוף.


© כל הזכויות שמורות לא.י מוביליטי בע"מ | למשלוח דואר: א.י.מוביליטי בע"מ ת.ד 124 רמת ישי 30095
טלפון: 04-9037400 | פקס: 04-6440407 | נייד: 052-5612727 | mobility.o@gmail.com | עיצוב ובניה: אניבייס בניית אתרים |