יצירת קשר עם חברת הובלות מוביליטי מוביליטי שואפת להוביל בתחומה בדגש על מקצועיות, שירות ואמינות

משאית מנוף

אחד מאמצעי התחבורה השימושיים ביותר לצרכי הובלה ושינוע של מטענים הינו משאית מנוף, באמצעותה ניתן לבצע מגוון נרחב של עבודות מנוף ושירותי מינוף לכל מטרה. בשנים האחרונות, עקב שינויים מהותיים בסגנון הבנייה במדינת ישראל (יותר בנייה של מגדלי מגורים), משאיות המנוף משמשות לא רק את חברות הקבלן העוסקות בבניית המבנים, אלא גם מגוון נרחב של חברות מתחומי פעילות אחרים כגון: חברות לפינוי דירות, חברות הובלה, חברות העוסקות בשינוע מוצרים או מבנים תעשייתיים ועוד.
השימושים המורחבים של משאיות המנוף כוללים בין היתר: הובלות מטענים, קונטיינרים וקרוונים, הובלת מכולות, הובלה ושינוע של ציוד חשמלי והנדסי, הובלת ציוד בניין, הובלת מוצרי אלומיניום, זכוכית ופלסטיק, שינוע של מוצרי תעשייה כגון: עמודים, כלי רכב, מכונות תעשייתיות ועוד.

המנוף של ענף הנדל"ן

הבנייה לגובה הפכה בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהנוף האורבאני במדינת ישראל, כאשר בכל רחבי המדינה מוקמים פרויקטים למגורים במסגרת בניינים רבי קומות. הבנייה לגובה חייבה את מפעילי משאיות המנוף לשדרג את יכולות כלי התחבורה העומדים לרשותם ואת יכולות המנוף בהתאם לשירות הנדרש.
בענף הנדל"ן משמשת משאית מנוף למגוון נרחב של צרכים ומטרות, החל מהובלת ציוד בניין כבד, דרך עבודות הרמה של קורות בנייה, קונסטרוקציות וסככות, ועד לשירותי מנוף לצרכי פירוק והרכבה של מבנים נייחים ומגוון נרחב של עבודות שינוע והובלת תכולות.
בעשורים האחרונים מתקיימת במדינת ישראל פעילת בנייה מואצת בכל ענפי הנדל"ן, החל מפרויקטים למגורים, דרך בניית מתחמי מסחר ותעשייה ועד להרחבה ובנייה של מסלולי כביש, מחלפים וכדומה. ההאצה של ענף הנדל"ן מתאפשרת (בין היתר) באמצעות משאיות מנוף מתקדמות ומשוכללות המופעלות ומתוחזקות על ידי צוותים מקצועיים הפועלים מטעם חברות מנוסות לצרכי עבודות מנוף שונות.

משאית מנוף - חיסכון בזמן, כסף וכוח אדם

השימושים המגוונים בשירותי עבודות המנוף בעזרת משאית מנוף, מאפשרות למזמיני השירות ליהנות מחיסכון ישיר ועקיף בזמן, בכסף ובכוח אדם. היכולות התפעלויות של המנופאים האחראיים על הפעלות משאיות המנוף, לצד הטכנולוגיה המתקדמת המיושמת כיום במשאיות המנוף, מבטיחים גם לכם פתרון פונקציונאלי לכל מטרת הנפה.
אנחנו בחברת מוביליטי צי חדש של משאיות סמיטריילר ונגררים עליהם מורכבים מנופים בעלי כושר הרמה מגוון. כל כלי הרכב שברשותנו מאושרים גם לצרכי הובלת חומרים מסוכנים ומטענים חורגים. כמו כן, אנו מספקים ללקוחותינו כיסוי ביטוחי מלא ופוליסת "סחורות בהעברה" בגובה של מיליון שקל.

© כל הזכויות שמורות לא.י מוביליטי בע"מ | למשלוח דואר: א.י.מוביליטי בע"מ ת.ד 124 רמת ישי 30095
טלפון: 04-9037400 | פקס: 04-6440407 | נייד: 052-5612727 | mobility.o@gmail.com | עיצוב ובניה: אניבייס בניית אתרים |